>

Archív famózních zpráv

Robbie Williams si k poctě syna Charlieho vytetuje srolovanou bankovku na šňupání koksu

5. 6. 2019

LONDÝN (Famous) – Zpěvák Robbie Williams má tři děti. Každé z nich má v jeho bohaté sbírce tetování svou poctu. Zatímco nejstarší dcera Theodora má nudného plyšáka a nejmladší Coco bude mít ještě nudnější logo módního domu Chanel, prostřední syn Charlie se může v tátově kůži těšit na srolovanou bankovku. Kterou se šňupe koks.

Natáčení bondovky ochromily tři exploze, po níž byli členové štábu odvezeni záchrankou

5. 6. 2019

LONDÝN (Famous) – Natáčení pětadvacáté bondovky provází neštěstí. Nejprve si hned při natáčení první akční scény poškodil kotník Daniel Craig, takže se musela výroba jeho scén zastavit na několik týdnů. Teď došlo k vážné nehodě při práci s výbušninami. Studia poškodily tři rozsáhlé exploze, při nichž zůstal člen štábu ležet na zemi. Do nemocnice ho odvezla záchranka.

Shia LaBeouf a FKA Twigs se rozešli

5. 6. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Vztah herce Shii LaBeoufa a zpěvačky FKA Twigs je v troskách. Nezvládl zatěžkávací zkoušku – výrazný rozdíl v pracovních diářích obou hvězd. A tak se hollywoodská hvězda začala ukazovat na veřejnosti s novou neznámou brunetou. Zatímco jednatřicetiletá Britka Tahliah Barnettová alias FKA Twigs se naplno věnuje jen svému turné Magdalene.

Japonská firma vytvořila deodorant, po němž stárnoucí ženy voní jako dvacítky

5. 6. 2019

TOKIO (Famous) – Lidský tělesný pach ovlivňují geny i životní styl. Jejich součinnost produkuje specifické těkavé látky, jejichž kombinace vytváří originální tělesný pach. Rozdíly existují díky působení pohlavních hormonů také mezi muži a ženami a tělesný pach se mění i s věkem. Mladé ženy vylučují voňavé látky, které starším ženám chybějí. Řešení má japonská kosmetická společnosti Rohto Pharm. Nabízí deodorant Deoco, který uvolňuje dvě látky typické pro tělesný plach dívek a mladých žen.

Nezadaní muži přežijí selhání srdce spíš než ti ženatí

5. 6. 2019

BIRMINGHAM (Famous) – Manželství prý zdraví mužů prospívá a prodlužuje jim život. Neplatí to ale u všech typů onemocnění. Podle kardiologů z Birminghamu totiž srdeční selhání přežívají častěji muži nezadaní. Ženatí a v dlouhodobém vztahu žijící muži častěji podlehnou a zemřou. Neplatí to ale u žen.

Hora odpadků v Dillí už je vyšší než Tádž Mahal

5. 6. 2019

DILLÍ (Famous) – Hlavní město Indické federace má pověst nejznečištěnějšího města na světě. A pakliže je symbolem Indie chrám Tádž Mahal, pak bude symbolem Dillí skládka odpadků, jejíž velikost už tuto monumentální stavbu téměř převyšuje. Ročně totiž naroste o deset metrů a to má rozlohu čtyřiceti fotbalových hřišť.

Včely chápou symbolický význam počtu

5. 6. 2019

MELBOURNE (Famous) – O tom, že včely dokážou počítat a chápou význam nuly, už pár let víme. Ale vědcům z Austrálie se teď podařilo prokázat, že chápou také abstraktní význam číslovek. Tedy že dva symboly znamenají třeba dva stromy nebo dva plody, zatímco tři symboly tři květy či tři včely. A protože mají velmi malý mozek s omezeným počtem neuronů, je obdivuhodné, že tak složité operace zvládají.

Každý dvanáctý beran je gay

5. 6. 2019

PORTLAND (Famous) – Profesor fyziologie a farmakologie Charles Roselli se dlouhodobě zabývá vlivem pohlavních hormonů na nitroděložní vývoj mozkových center a pozdějšího sexuálního chování savců. A většinu výzkumů provádí na ovcích. Jeho mnohaleté bádání ho přivedlo k závěru, že ovce jsou druhem savců, v němž je poměrně vysoká míra homosexuality. Podle profesora Roselliho je to asi osm procent. A každý dvanáctý beran je gay. Homosexuální jsou ale velmi často také bahnice.

Mezi seniory prudce roste počet pohlavně nakažených

5. 6. 2019

BRISTOL (Famous) – Stále více starších párů se rozhoduje nedožít po boku partnera, s nímž nemají ideální vztah, a chtějí si poslední roky aktivního života užít. Proto přibývá rozvedených po šedesátce. Seznamovací aplikace jim pak umožňují snadno najít partnery na sex. Jenže bohužel s tím nesouvisí rozumné chování. Takže senioři souloží bez ochrany a výrazně se mezi nimi začaly šířit pohlavní choroby. Každoročně roste počet nakažených v této věkové skupině, především pak kapavkou.

Geneticky upravené Číňanky jsou kvůli změně v DNA náchylnější k předčasné smrti

4. 6. 2019

BERKELEY (Famous) – Na podzim minulého roku se světová vědecká obec vyděsila pokusy čínského molekulárního biologa Cheho Ťien-kchueje, který svévolně upravil DNA lidských embryí tak, aby byla odolná vůči viru HIV. Jenže úprava genů CCR5 souvisí s vysokým rizikem předčasného úmrtí. Narozená dvojčata ženského pohlaví – Lulu a Nana – tak prý budou mít zřejmě krátký život. Podle genetiků z Kalifornie totiž Che svým činem ovlivnil také délku života upravených osob.

Donalda Trumpa na letišti u Stanstedu vítal obří penis s jeho jménem

4. 6. 2019

STANSTED (Famous) – Americký prezident Donald Trump oficiálně navštívil Spojené království, přičemž se svým letounem Air Force One přistál na letišti ve Stanstedu. A tam se mu o výtečnou podívanou postaral osmnáctiletý Ollie Nancarrow. Do pole sousedícího s letištěm vysekal traktůrkem obří penis s varlaty a nápisem Trump. Není prvním občanem planety, který si myslí, že je hlava USA „ocas“.

Nevyspaní mladí lidé častěji provozují rizikový sex bez ochrany

4. 6. 2019

FILADELFIE (Famous) – Nedostatek spánku souvisí se zhoršenými funkcemi mozku. Těžce nevyspaný mozek se chová stejně jako ten opilý. Není tedy divu, že opilí a nevyspaní lidé mají stejně špatné reakce a úsudek. Ze studie vědců z Pensylvánie vyplývá, že nevyspaný mozek teenagerů zvyšuje rizikové chování při sexu. Mladí lidé, kteří nespí dostatečně, mnohem častěji podnikají rizikové formy sexu.